Zde si můžete ZDARMA SAMI stáhnout produkty určené k provozu ve Vaší ambulanci.

Zkušební verze jsou plně funkční, po dobu 3 měcíců .

Zalíbí - li se Vám, stačí nás pak kontaktovat, připravíme Vám program na míru , včetně nastavení smluvních výkonů,pojišťoven atd..

Pro praktické lékaře a pediatry jsme schopni Vám připravit i kartotéku Vašich pacientů.

 

 

V případě , že se Vám nepodaří si je nainstalovat, popř. se v nich nemůžete zorientovat, pomocí internetu Vám je nahrajeme  a případně i předveme On-Line.  Stačí zatelefonovat .  Věřte že krátká instruktáž , Vám pomůže se rychle zorientovat !

Netrapte se sami, takový uživatel, pokud neví co - kde, uteče, a je to jen na jeho škodu.


Zkušební verze software

 

Medicus 2 (Demo s BDE, verze 2.22.0.796)

 Instalace ambulantního informačního systému MEDICUS 2 včetně instalace programu BDE (Borland Database Engine). Ambulantní informační systém MEDICUS 2 lze po instalaci plně, bez jakýchkoli omezení, používat po dobu tří měsíců. V případě zakoupení systému je možno v jeho používání plynule pokračovat.

SetupDemo.exe   ,    Medicus/zmeny.rtf  ,  Popis/Instalace_M2.rtf

 

MediPictures

Instalace programu MediPictures, který je určen pro zpracování a archivaci obrazové dokumentace (RTG, ultrazvuk, kamera a pod.) v systému MEDICUS 2. Program MediPictures lze instalovat pouze jako doplněk uvedených systémů

MediPictures/MediPictures.exe 

 

 Medicus Komfort (verze 2.67.0.2)

Pro instalaci demoverze programu MEDICUS Komfort je potřeba stáhnout kromě instalačního souboru setup.exe také instalační soubor databáze Firebird (FirebirdSetup.exe). Pro instalaci doporučujeme nejdříve nainstalovat databázi Firebird a poté vlastní program. Po instalaci programu MEDICUS Komfort můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení.

MedicusKom/setup.exe  ,  FirebirdSetup.exe  ,  Popis instalace.rtf

 

 

Vzdálená správa (verze 1.6)

Vzdálená Správa (MVS) je program určený pro přístup na vzdálené počítače přes internet. Jeho smyslem je snadný přístup k našim zákazníkům při řešení problémů

VS.exe


Kontakt

Pavel Dibala

Horká linka - 24 hodin
+420 777 888 477