Informace o nás

 

Společnost DD TECH s.r.o. vznikla v roce 2004, na základě dlouhodobého působení zakládajících členů v oblasti IT(od roku 1997).

Naše činnost je zaměřena na distribuci informačních systémů do ordinací převážně privátních lékařů, ale i velkých zdravotnických zařízení (nem, polikliniky ,domovy důchodců,LDN ..).   Zajišťujeme také NON-STOP servis Produktům z řady MEDICUS.  

Provádíme kompletní poradenství v oblasti informatiky ve zdravotnictví. V případě zájmu o naše produkty, ambulantní informační systém předveme, zkonzultujeme stav Vašeho hardware a jeho kompatibilitu s ostatní lékařskou technikou, a v neposlední řadě provedeme zaškolení personálu přímo na pracovišti - v ordinaci lékaře. Oblíbené jsou i konverze dat z jiných ambul.programů viz .Služby - servis-konverze .   Neposíláme pouze instalační média, nýbrž nabízíme veškeré práce související s instalací, aktualizacemi software, číselníky a pod.

Připojíme apomůžeme s připojením ordinací k Portálům všech zdravotních pojišťoven - možnost posílat dávky za vykázanou zdravotní péči elektronicky.
Zajistíme elektronický přenos laboratorních výsledků z vašich laboratoří. (Laborex, CytoLab, Národní Zdrav.ústav , Lab Kandrnál, PrLab NJ a další.) 

 

Spolupracujeme i s výrobci medicíncké techniky /Ultrazvuky, EKG,Holtery, CRP  apod./ kterou Vám pomůžeme naimplementovat do ambulancí. Zajistíme i propojení s ambulantním výpočetním systémem.

 

 


Kontakt

Pavel Dibala

Kanceláře Karviná, Brno

Horká linka - NONSTOP
+420 777 888 477